Spokojnosť našich ambasádorov

Filip Polc
Honor je môj každodenný partner, ktorý sa dokáže úplne prispôsobiť mojim potrebám. Ponúka mi veľa skratiek a vždy rýchlo spraví to, čo treba. Baví ma fotografovanie, takže veľmi oceňujem jeho kvalitné objektívy.
Eva Samková
Super telefón! Funguje rýchlo, skvele fotí a dlho vydrží. Dokonalý partner na moje výlety a akcičky. A čistý dizajn ma baví.
Vavřinec Hradílek
Som zástancom jednoduchosti a funkčnosti, čo pre mňa nová deviatka splňuje. Tiež som veľmi nadšený z dual foťáku, ktorý splňuje všetky moje nároky a ja tak robím dokonalé fotky zo svojich ciest a života v prírode.
Andrea Zemanová
Pre mňa ideálny telefón, ktorý splňuje moje veľké nároky. Dizajnovo prepracovaný mobil si ma získal aj vďaka inteligentnému tlačidlu (fingerprint), ktorý mi umožní jedným stlačením spustiť rýchle aplikáciu. Ja mám ako hlavnú aplikáciu nastavený fotoaparát, aby som mohla zastihnúť všetko a všade.
Nejfake
Každý sa chce neustále zdokonaľovať a myslím, že Honor 9 sa tej dokonalosti dotýka viac a viac. Všetko čo od mobilu očakávam, mi Honor 9 ponúka a splňuje, ba dokonca by som povedal, že často moje požiadavky prekračuje. Milujem fotografovanie a rád sa o to delím so svojimi fanúšikmi na instagrame. Pre toto je Honor 9 ako stvorený, dokáže zachytiť okamih tak, ako som ho videl naživo ja…
Olga Oliwye Soukupová
Na Honor 9 najviac milujem foťák, ktorý je pre moju prácu nevyhnutný. S novým Honor 9 si tiež úplne vystačím pri nakrúcaní vlogov, kedy si môžem vybrať aj špeciálne režimy, napr. Beauty video, čo je perfektné. Vyskúšala som už veľa značiek telefónov, ale Honor sa u mňa drží na úplnej špičke.
Tomáš Vintr
Dlho som musel so sebou brať na výlety po celom svete foťák, ale vo chvíli, kedy som sa dostal a začal používať Honor 9 automaticky táto potreba odpadla, vďaka ostrosti fotiek a hĺbke, ktorú si môžem behom sekundy veľmi ľahko nastaviť. Lepší telefón som si nemohol želať. Konečne jazdím naľahko a pritom mám celú foto/video profi výbavu doslova vo vrecku :)
Matěj Novák
Honor 9 je jasná voľba, pretože mi na cestách vydrží dlhšie než konkurencia. Super je multifunkčné tlačidlo umiestnené na prednej strane, ktorému môžem priradiť rôzne funkcie. A čerešničkou na torte sú fotky z ešte prepracovanejšieho dual foťáku.

Honor 9

Čas zažiariť

Buď výrazný, jedinečný a zažiar v každej situácii s novým Honorom!

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklam a analýzu návštevnosti súborov cookie. Použitie tohto webu s týmom súhlasíte. Ďalšie informácie